ELASTOLIN DJUR och WESTERNFIGURER, cirka 30 stycken.

58492. ELASTOLIN DJUR och WESTERNFIGURER, cirka 30 stycken.

Någon figur Leyla och Plastinol.

Omfattande skador och någon lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 151