KAFFEKVARN samt VÅG, 1900-tal.

58469. KAFFEKVARN samt VÅG, 1900-tal.

Kaffekvarn, grön, plakettmärkt Bröderna Karlssons Verkstads AB höjd ca 54 cm.
Våg, vit, märk Seca.

Slitage. Smärre skador, märken, bortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Våg, vit, märk Seca.

Antal besök: 1 440