STOLAR, 6 st, gustaviansk stil, 1900-tal.

58465. STOLAR, 6 st, gustaviansk stil, 1900-tal.

Skuren dekor.

Omfattande slitage, klädsel med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skuren dekor.

Antal besök: 942