RICCARDO LICATA. Vas, glas, "Doppio incalmo", Murano, Italien, 1950 tal.

58444. RICCARDO LICATA. Vas, glas, "Doppio incalmo", Murano, Italien, 1950 tal.

Syrastämplad i tre rader, Murano Venini Italy.
Höjd 13 cm, Diameter 13,5/11,5 cm.

Lätt slitage/repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lätt slitage/repor.

Antal besök: 1 840