DOCKOR OCH TILLBEHÖR, bland annat porslin. Beck & Gottschalck samt Lindemanns med mera.

58427. DOCKOR OCH TILLBEHÖR, bland annat porslin. Beck & Gottschalck samt Lindemanns med mera.

Stol i nyrenässansstil.
Ett dockhuvud märkt Lindemann Germany.
Docka märkt TJ.
Dockhuvud med kropp märkt ABG 1361/40 made in Germany, (Beck & Gottschalck).

Huvud Beck & Gottschalck med lagning saknar ögon.
Slitage.
renoveringsobjekt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stol i nyrenässansstil.
Docka märkt TJ.

Slitage.
renoveringsobjekt.

Antal besök: 851