HANS RIPA. olja på duk stilleben, signerad, daterad 1935.

58415. HANS RIPA. olja på duk stilleben, signerad, daterad 1935.

1912 - 2001
Målning daterad 1935, art deco, signerad Ripa.
81 x 70 cm.

Hans Ripa (1912–2001)

Gör en kostnadsfri värdering!

1912 - 2001
81 x 70 cm.

Hans Ripa (1912–2001)

Antal besök: 2 640