KERSTIN WELLBRO. Färglitograf, signerad, numrerad 233 / 240, " En häst och fyra tulpaner ".

58407. KERSTIN WELLBRO. Färglitograf, signerad, numrerad 233 / 240, " En häst och fyra tulpaner ".

40 x 30 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

40 x 30 cm.

Antal besök: 656