HINK SAMT GRYTA, koppar.

HINK SAMT GRYTA, koppar.
58390. HINK SAMT GRYTA, koppar.

1800-tal, höjd 27-30 cm.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

1800-tal, höjd 27-30 cm.

bruksslitage.

Antal besök: 795