JOHAN BAUER. Bok, "Troll- tio original litografier av Johan Bauer".

58359. JOHAN BAUER. Bok, "Troll- tio original litografier av Johan Bauer".

Ernst bauers Förlag, Göteborg. 11x9, 10x9, 12x9 samt 14x9.

Omslag med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Omslag med skador.

Antal besök: 3 926