Gomér & Andersson Linköping
Smycken & Ädelstenar
Smycken
ARMBAND SAMT ÖRHÄNGEN, förgyllt silver med came, 1900 tal.
58328. ARMBAND SAMT ÖRHÄNGEN, förgyllt silver med came, 1900 tal.
Filligranarbete.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Filligranarbete.
Slitage.
Gomér & Andersson Linköping
2 147