SPEGEL, Rokoko, 1700-tal.

SPEGEL, Rokoko, 1700-tal.
58287. SPEGEL, Rokoko, 1700-tal.

Förgylld med fasettslipat glas. Höjd 88, bredd 38 cm. Möjl. svårtydd stämpel krönets baksida.

Senare förgyllning.Lagning/skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 376