MATSERVIS, 80 delar, Tyskland.

58214. MATSERVIS, 80 delar, Tyskland.

Kaffegods med annan dekor. Märkta dek Hackefors.

Bruksslitage, förgyllning med slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 107