CLARA EVA DAHLBOM. Stilleben med solrosor, olja på duk, signerad och daterad -35.

58097. CLARA EVA DAHLBOM. Stilleben med solrosor, olja på duk, signerad och daterad -35.

78 x 60 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

78 x 60 cm.

Antal besök: 2 241