SMYCKEN, delvis silver. 1900/2000-tal.

58092. SMYCKEN, delvis silver. 1900/2000-tal.

Bland annat halsband, hängen med ametist samt tigeröga, ringar med mera.

Bruksslitage. Bucklor och stötmärken på en brosch samt ring.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 251