TOMTE, KRUBBA, 1900-tal.

TOMTE, KRUBBA, 1900-tal.
58056. TOMTE, KRUBBA, 1900-tal.

Tomtens Höjd 39 cm terracotta, märkt GDR
Krubbans längd 35 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Krubbans längd 35 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 283