FAT, Japan, 1900-tal.

FAT, Japan, 1900-tal.
57990. FAT, Japan, 1900-tal.

Porslin. Dekor av fåglar i underglasyrblått. Längd 34 cm.

Nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!
57990. FAT, Japan, 1900-tal.

Nagg.

Antal besök: 895