TVÄTTSERVIS, 4 delar, "vineta", Rörstrand.

57935. TVÄTTSERVIS, 4 delar, "vineta", Rörstrand.

Diameter på skålen 36 cm.

Bruksslitage, smärre nagg på skålen, krackelyrer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter på skålen 36 cm.

Antal besök: 5 450