PARTI LEKSAKSMÖBLER, 10 ST, 1900-tal.

57907. PARTI LEKSAKSMÖBLER, 10 ST, 1900-tal.

Stolar, soffor, bord, skåp mm. Längd 3-112 cm.

Skadade möbler medföljer. Slitage samt mindre dekordelar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 554