MATBORD, jugend, tidigt 1900-tal.

57859. MATBORD, jugend, tidigt 1900-tal.

Längd 141, bredd 115, höjd 77, samt tre st iläggsskivor á 40 cm.

Slitage och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och repor.

Antal besök: 2 379