SPEGEL, 1800/1900-tal.

SPEGEL, 1800/1900-tal.
57794. SPEGEL, 1800/1900-tal.

Längd 40 cm, bredd 3 cm, höjd 67 cm.

Maskstungen, reparerad samt restaurerad. Bruksslitage samt senare bemålning samt glas.

Gör en kostnadsfri värdering!
57794. SPEGEL, 1800/1900-tal.

Antal besök: 778