BORDSLAMPA med fontänfunktion, Danese Italien, 1900/2000-tal.

57730. BORDSLAMPA med fontänfunktion, Danese Italien, 1900/2000-tal.

Fot i keramik samt metall, kupor i glas.
Tot höjd ca 87 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tot höjd ca 87 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 925