GLASFÖREMÅL, 6 delar, Kosta Boda samt Pukeberg.

57722. GLASFÖREMÅL, 6 delar, Kosta Boda samt Pukeberg.

Höjd 4,5 - 25 cm.

Bruksslitage, fat, vas samt karaff ej signerade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 4,5 - 25 cm.

Antal besök: 1 047