VAS samt BREVPRESS, Kosta Boda, Bertil Vallien samt Ulrica Hydman Vallien.

57714. VAS samt BREVPRESS, Kosta Boda, Bertil Vallien samt Ulrica Hydman Vallien.

Höjd 9 - 12,5 cm. Vasen är signerad. Brevpress ej signerad.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 2 552