VÄGGVITRIN samt VÄGGPENDYL 1900-talets mitt.

57690. VÄGGVITRIN samt VÄGGPENDYL 1900-talets mitt.

Skåp i brunbetsad bok, Längd 67, bredd 18, höjd 68 cm med glashyllor och belysning.Väggur i rokokostil förgylld och skuren, höjd 57 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 604