ANDRÉ DE DIENES. "Norma Jean Baker 1945" (Senare Marilyn Monroe). Fotografi. Signerad a tergo i trycket och stämpelmärkt och numrerad 121/200, daterad 16/5-2006.
57683. ANDRÉ DE DIENES. "Norma Jean Baker 1945" (Senare Marilyn Monroe). Fotografi. Signerad a tergo i trycket och stämpelmärkt och numrerad 121/200, daterad 16/5-2006.
50x40 cm
Äkthetsintyg utfärdat av One West Publishing och Chuck Murphy medföljer.
50x40 cm