Garpenhus Auktioner
Konst
Grafik
SALVADOR DALI. "FLORADLI". Färglitografi. Signerad Dali och daterad 1967 i trycket.
57660. SALVADOR DALI. "FLORADLI". Färglitografi. Signerad Dali och daterad 1967 i trycket.
40x30 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
40x30 cm.
Garpenhus Auktioner
1 030