HÄNGE 18k guld samt silver, med kedja, stmpl GHA. 1900/2000-tal.

57590. HÄNGE 18k guld samt silver, med kedja, stmpl GHA. 1900/2000-tal.

Stmpl 750 samt 925, GHA. Hänge höjd ca 3,5 cm. Kedja längd ca 21 cm.

Mindre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre bruksslitage.

Antal besök: 1 001