SKÅP, gråmålat, med överdel från 1700-talet.

57589. SKÅP, gråmålat, med överdel från 1700-talet.

Nyckel finns. Längd 90, bredd 43, höjd 173 cm.

Slitage och skador, renoverat och kompletterat. Senare lås. Lös listdel medföljer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 860