BOKSKÅP, Karl Johan-stil, 1900-tal.

57583. BOKSKÅP, Karl Johan-stil, 1900-tal.

Mahognyfanér. Längd 97 bredd 34,5 höjd 167 cm.

Slitage, fanérskador, listdel lös. Nyckel saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 328