RESEBESTICK, orientaliska, 1900-tal.

57548. RESEBESTICK, orientaliska, 1900-tal.

Kniv längd 25 cm. Pinnar längd 26 cm.

Slitage, pinnar med smärre skador på toppar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 722