PARTI BIJOUTERIER + armbandsur etc, 1900-talet.

57513. PARTI BIJOUTERIER + armbandsur etc, 1900-talet.

Stoppur Breating Sprint. Made in Swiss.

Med bruksslitage, klockorna ej funktionstestade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 259