FAT, keramik, Mari Simmulson, Upsala-Ekeby.

57484. FAT, keramik, Mari Simmulson, Upsala-Ekeby.

Numrerad 145/200. 32 x 32 cm.

Bruksslitage. Baksidan märkt Städernas Försäkringsbolag.

Gör en kostnadsfri värdering!

Numrerad 145/200. 32 x 32 cm.

Antal besök: 1 474