KERAMIK, GLAS och METALL, 7 delar, 1800-1900-tal.

57465. KERAMIK, GLAS och METALL, 7 delar, 1800-1900-tal.

Bläckhorn, gräddkanna, brevpress med mera. Höjd 3,5 - 14,5 cm.

Slitage, nagg.
Kanna med barn. Större lagning. Brevpress med tillverknings defekter.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, nagg.

Antal besök: 576