SOFFBORD Rokokostil 1900-talets mitt.

57462. SOFFBORD Rokokostil 1900-talets mitt.

Valnöt, Längd 115, bredd 60, höjd 60 cm.

Bruksslitage, litet märke i skivan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 576