FLASKOR, 15 delar, Ängelholm, Helsingborg, 18-1900-tal.

57461. FLASKOR, 15 delar, Ängelholm, Helsingborg, 18-1900-tal.

15 delar flaskor, 18-1900-tal.
Etiketter med Ängelholm med E.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 096