JERZY LUCZAK. Stilleben. Olja på pannå. Signerad.

57460. JERZY LUCZAK. Stilleben. Olja på pannå. Signerad.

60 x 48 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

60 x 48 cm.

Antal besök: 1 181