PATRIK DJURSTEDT. "Den gyllene porten". Olja på duk. Signerad och daterad på plakett 1980.

57458. PATRIK DJURSTEDT. "Den gyllene porten". Olja på duk. Signerad och daterad på plakett 1980.

59 x 52 cm.

Patrik Djurstedt (Född 1962)

Gör en kostnadsfri värdering!

59 x 52 cm.

Patrik Djurstedt (Född 1962)

Antal besök: 4 758