BOKHYLLA, 1900-talets sista hälft.

57436. BOKHYLLA, 1900-talets sista hälft.

Med 9 lådor, tre skåp med trädörrar samt 9 hyllor för böcker. Längd 177 cm, bredd 35 cm, höjd 167 cm.

Bruksslitage. Smärre repor samt mindre vattenskada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 186