SENAPSKANNA, silver, England, 1800-talets slut.

57435. SENAPSKANNA, silver, England, 1800-talets slut.

Graverad dekor. Insats i blå glasmassa. Höjd 8 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 321