BOKSKÅP, 1900-talets sista del.

57429. BOKSKÅP, 1900-talets sista del.

Tudelat. Nedre delen med trädörrar, inrett med två hyllplan. Övre delen med glasdörrar inrett med tre hyllplan. Längd 83 cm, bredd 40 cm, höjd 181 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 011