ANTHONY ISWANDI. Modell. Olja på duk. Signerad A. Iswandi.

57379. ANTHONY ISWANDI. Modell. Olja på duk. Signerad A. Iswandi.

80x64 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

80x64 cm.

Antal besök: 935