PARTI FIGURINER varav en figurinlampa (7). Porslin. 1900-tal, Italien.

57315. PARTI FIGURINER varav en figurinlampa (7). Porslin. 1900-tal, Italien.

Samtligas höjd ca 21 cm.

Mindre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Samtligas höjd ca 21 cm.

Mindre slitage.

Antal besök: 1 193