SERVISDELAR, 11 delar, "Musselmalet", Royal Copenhagen samt Bing&Gröndahl.

57284. SERVISDELAR, 11 delar, "Musselmalet", Royal Copenhagen samt Bing&Gröndahl.

Mjölkkanna
sockerskål
2 st askar
sockerskål
gräddsnipa
tekanna
3 uppläggsfat
1 kaffefat
fat, Bing&Gröndahl.

Bruksslitage, smärre nagg. Lagning på ett av uppläggsfaten.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mjölkkanna
sockerskål
2 st askar
sockerskål
gräddsnipa
tekanna
3 uppläggsfat
1 kaffefat
fat, Bing&Gröndahl.

Antal besök: 1 704