Mjölkkanna sockerskål 2 st askar sockerskål gräddsnipa tekanna 3 uppläggsfat 1 kaffefat fat, Bing&Gröndahl.
Bruksslitage, smärre nagg. Lagning på ett av uppläggsfaten.