OSTINDISKA FÖREMÅL, 7 delar, 1800-1900-tal.

57247. OSTINDISKA FÖREMÅL, 7 delar, 1800-1900-tal.

Diameter 10,5 - 16 cm.

Slitage, nagg. Blå vit tallrik kraftigt lagad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 10,5 - 16 cm.

Antal besök: 577