SKULPTUR, metall och sten, signerad, 1900-tal.

57244. SKULPTUR, metall och sten, signerad, 1900-tal.

Höjd 31 cm.

Bruksslitage. Varit en lampa från början. Övermålad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 31 cm.

Antal besök: 1 107