BÄNK "Rally" S Engström/G Myrstrand Tingströms samt SPEGEL, G&T. 1900-talets senare del.

57201. BÄNK "Rally" S Engström/G Myrstrand Tingströms samt SPEGEL, G&T. 1900-talets senare del.

Spegel G&T Hovmantorp, 105 x 44 cm.
Bänk, "Rally" Sven Engström och Gunnar Myrstrand, Tingströms, längd 100, bredd 35, höjd 40 cm.

Bruksslitage. Spegelglas med fläck.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 670