Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
OLOF DYNET. Sjölandskap i månljus. Olja på pannå. Monogramsignerad OD.
57196. OLOF DYNET. Sjölandskap i månljus. Olja på pannå. Monogramsignerad OD.
12 x 17 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
12 x 17 cm.
Gomér & Andersson Linköping
2 380