CORNEILLE VAN BEVERLOO. Färglitografi, signerad och daterad -62, numrerad 20/125.

57149. CORNEILLE VAN BEVERLOO. Färglitografi, signerad och daterad -62, numrerad 20/125.

Komposition.39 x 53 cm.

Gulnat blad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Komposition.39 x 53 cm.

Gulnat blad.

Antal besök: 865