SPEGELBYRÅ, nyrenässans, 1800-tal.

57114. SPEGELBYRÅ, nyrenässans, 1800-tal.

Längd 95, bredd 47, höjd 208 cm.

Slitage och skador, nyckel saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 803