FLASKSTÄLL, Torsten Johansson, AB Formträ, Sverige, 1900-talets andra hälft.

57107. FLASKSTÄLL, Torsten Johansson, AB Formträ, Sverige, 1900-talets andra hälft.

Bland annat formpressad jakarandafanér. Längd 21 cm, bredd 11 cm, höjd 28 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 035